KONST / Litografier / Litografi 14257440
nr 1425 7440
Litografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 184/350. Bildmått: 49x64, yttermått inklusive ram: 59x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:25:30
250 kr